To Top
}

"Yılın İnovatif Teknoloji Çözümleri Markası Ödülü Veldo Teknoloji’nin" (Cnntürk, Hürriyet, Milliyet, Posta Gazeteleri, 22 Kasım 2021)

VELDO TEKNOLOJİ

"Yılın İnovatif Teknoloji Çözümleri Markası Ödülü Veldo Teknoloji’nin" haberi

İstanbul-Tuzla Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulu modern fabrikasında ürettiği ürünleri 40’a yakın ülkeye ihraç eden; elektrikli otomatik kayar basamak, güvenlik sistemleri, koltuk takip sistemleri ve iklimlendirme ürünleriyle sektöründe fark yaratan Veldo Teknoloji ‘‘Yılın İnovatif Teknoloji Çözümleri Markası’’ ödülünü kazandı.

Gecede ödülü almak için sahneye çıkan Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Veli Doğan; ’’Öncelikle bizi bu ödüle layık gören tüm jüri üyelerimize teşekkür ediyorum. Bu ödülü başta Genel Müdürümüz Sedat Bey olmak üzere tüm ekip arkadaşlarıma armağan ediyorum. Biz bir ar-ge şirketi olarak başladık, bu ödülü bize layık görmelerinin nedeni yeni yapmış olduğumuz, yeni geliştirmiş olduğumuz motor projesi. Elektrikli fırçasız motor üretimi ile ilgili 4 yıldır ar-ge yapıyorduk ve ar-geyi tamamladık. Seri üretime ise çok yakında başlıyoruz’’ dedi.

"Yılın İnovatif Teknoloji Çözümleri Markası Ödülü Veldo Teknoloji’nin" (Cnntürk, Hürriyet, Milliyet, Posta Gazeteleri, 22 Kasım 2021) | Tanıtım Videosu