To Top
}

Otomatik Ön Kapı Mekanizması

VELDO TEKNOLOJİ

Otomatik Ön Kapı Mekanizması 2019-2020 model Mercedes Sprinter araçlar için uyumludur. Güvenlik parametreleri gizli kayar kapı sistemlerimiz ile aynıdır. Montaj sonrasında aracın iç ve dış görüntüsünde hiçbir değişiklik olmamaktadır. Otomatik ve yarı otomatik olarak kullanılabilmektedir.

Otomatik Ön Kapı Mekanizması 2019-2020 model Mercedes Sprinter araçlar için uyumludur. Güvenlik parametreleri gizli kayar kapı sistemlerimiz ile aynıdır.


Otomatik Ön Kapı Mekanizması Avantajları

Montaj sonrasında aracın iç ve dış görüntüsünde hiçbir değişiklik olmamaktadır.
Otomatik ve yarı otomatik olarak kullanılabilmektedir.
Kullanılan kilit çektirme mekanizması sayesinde kapı manuel ve otomatik olarak rahatlıkla açılıp kapanabilmektedir.
Kilit açma mekanizması sayesinde, araç kapısının orijinal kilit mekanizmasında hiçbir değişiklik yapılmamaktadır.
Olası bir arıza durumunda kontrol ünitesi üzerinde bulunan ışıklar sayesinde sistemin hangi ünitesinde arıza olduğu tespit edilerek anında müdahale edilebilir.
Her araca monte edilebilmektedir.
Araç orijinal kumandası kullanılabilmektedir.
İnsan güvenliği ön planda tutulmuştur. Bir çok güvenlik önlemi sistem içinde standart olarak sunulmaktadır.
Montaja hazır set olarak sevk edilmektedir.

Mekanizma İçerisindeki Güvenlik Parametreleri

Güvenlik Fitili : Kapının kapanması esnasında araya bir cisim (El, Parmak, Çanta, Giysi vb.) girmesi durumunda sıkışmaya duyarlı olarak kapının otomatik açılmasını sağlayan birimdir.
Aşırı Akım Kontrolü :  Güvenlik fitilinin devre dışı kalması durumunda devreye giren güvenlik sistemidir.
Kullanıcı Kontrollü Güvenlik Sistemi : Kapı otomatik olarak kapanırken, kullanıcı ön panel butonundan veya dış kapı açma kolundan komut verdiğinde kapı otomatik olarak geri açılır.
Sesli ve Işıklı Uyarı Sistemi : Araç hareket halinde veya dururken kapı iç açma kolundan açılırsa kullanıcı sesli olarak uyarılır. Kapı açılıp kapanırken kontrol ünitesi sesli olarak ikaz verir. Kapı açıkken ön panel butonu da bulunan ışık sayesinde kullanıcı uyarılır.
Hız Kontrollü Güvenlik Sistemi :  Araç hızı belirli bir limitin (5 km/h) üzerinde iken kapı açılmamakta ve kapı açık konumda iken araç hareket ederse; belirli bir hız limitinin (5km/h) üzerine çıkıldığında otomatik olarak kapanmaktadır. Ayrıca, araç hareket halindeyken kapı mekanizması, içeriden manuel olarak açılmaya çalışılırsa, sistem kapının açılmasını engeller ve geri kapatır.
Olası Kaza veya Acil Durumlarda :  Tasarlamış olduğumuz mekanizma sayesinde araç kapısı içten ve dıştan orijinal kapı açma kollarından manuel olarak rahatlıkla kontrol edilebilir.

 
Ürün Kodu Tanımı Model Voltaj Ürün Ağırlığı(kg) Teknik Resim Montaj Kılvauzu
VLD XX Mercedes Sprinter Ön Kapı Mekanizması 2019-2020 12 V 10,3 İletişime Geçiniz İletişime Geçiniz

Otomatik Ön Kapı Mekanizması | Tanıtım Videosu