To Top

HAKKIMIZDA

Veldo Teknoloji
Veldo Teknoloji

Veldo Teknoloji Akılcı Teknolojiler

40 yılı aşkın zamandır faaliyet gösteren Aldo Grup desteği ve gücüyle 2007 yılında Mersin Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Teknopark’ta kurulmuştur. Veldo Teknoloji, 2017 yılından itibaren İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi'nde (İTOSB) 4000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında ticari araçlar için Gizli Otomatik Kayar Kapı Sistemi, Elektrikli Otomatik Kayar Basamak, Güvenlik Sistemleri, Koltuk Takip Sistemleri ve İklimlendirme Ürünleri üretmekte olup bu ürünlerin Türkiye’ye satışını ve 48 ülkeye ihracatını gerçekleştirmektedir.
    
      Sahip olduğu geniş ürün yelpazesi kapsamında Ar-Ge, seri üretim, satış ve satış sonrası faaliyetleri yoğun ve sürekli geliştirilen bir tempoda devam etmektedir. Ayrıca müşteriye özel çözümleri, hızlı ve en yeni teknolojiler ile geliştiren yenilikçi ve müşteri odaklı bakış açısı ile sektör için farklı ürünleri tasarlayarak üretmektedir.

      Gerek Mersin Teknopark gerekse İTOSB İstanbul Veldo fabrikasındaki tüm birimler son teknoloji ile donatılmış olup fabrika bünyesinde tasarımların ve testlerin gerçekleştirildiği Ar-Ge Laboratuvarı, yalın ve seri üretim tekniklerine uygun üretim, montaj ve stok alanları bulunmaktadır.

      Kuruluş ve devamında uzun süre Mersin’de 3000 m2 fabrikasında faaliyet gösteren Veldo A.Ş. 2015 yılında 1200 m2 alanı olan Ataşehir Veldo fabrikasını kurarak İstanbulda’da faaliyetine başlamıştır. İstanbul organizasyonunun gelişmesiyle paralel olarak yeni bir yatırım yapılmış ve İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesinde 4000 m2 kapalı alana sahip yeni fabrikasına Nisan 2017 tarihinde taşınmıştır.

      Veldo Teknoloji 60’tan fazla çalışanı ve yıllık 200.000 adetlik üretim kapasitesiyle ticari araç müşterileri için yenilikçi çözümler sunmayı misyonu olarak görmekte olup, üniversitelerin Mühendislik Fakültesi bünyesindeki öğretim üyelerinden danışmanlık hizmeti alarak teknik gelişmeleri yakından takip etmektedir.

      Sürekli değişen ve ilerleyen dünya koşullarının gerektirdiği kalite şartlarına uyum sağlayan Veldo Teknoloji için müşterinin beklentisini en doğru şekilde anlayarak karşılayan hizmet ile çözümler sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak kritik önem taşımaktadır.

Neden Biz ?

Müşteri odaklı
Güvenilir
Hızlı
Çevreye ve insana duyarlı
Rekabetçi
Sektörde öncü
Son teknoloji üretim tesisi
20’yi aşkın mühendis çalışanı

Veldo Vizyon

İnovatif ürün ve prosesleri ile sürekli büyüyen, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, güvenirliliği ve rekabet gücü ile tercih edilen ve sektöründe örnek alınan, Küresel ölçekte Global bir kuruluş olacaktır.

Veldo Misyon

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak; ürün kalitesi, teslimat performansı, kurumsal yönetim anlayışı ile müşterilerimizi en doğru ürün ve hizmetlerle karşılayan, kendisini “sürekli müşteri memnuniyeti” ilkesine adamış, çevreye ve insana duyarlı ürünler üreten, etik değerlerine bağlı bir kuruluştur.

Veldo Teknoloji İş Akışı

ÜRETİM

ÜRETİM

Ürünlerin tamamına yakını kendi fabrikamızda üretilmektedir. Son teknoloji makina parkurumuz ile kontrollü ve kaliteli ürünler üretilir.

Devamını Gör

SATIŞ PAZARLAMA

SATIŞ PAZARLAMA

Tüm ürün gruplarımızın satış ve pazarlama faaliyetleri veldo teknoloji ile yurt içi ve yurt dışı bayii kanallarımız tarafından gerçekleştirilir...

Devamını Gör

Kalite

Kalite

Giriş kalite kontrol, proses kontrol ve final kontrol olmak üzere üretiğimiz tüm ürünler %100 kontrol sonrası müşterilerimize sunulur.

Devamını Gör

ARGE-YAZILIM

ARGE-YAZILIM

Ürünlerin mekaniksel tasarımları üç boyutlu yapılır. Tüm kart tasarımları ve elektronik yazılımları yönetmeliklere uygun olarak geliştirilir.

Devamını Gör