To Top
}

Tiny House

VELDO TEKNOLOJİ

VCamp markası altında birleştirdiğimiz “Mobil Yaşam Alanı” konseptli ürünlerimizi yeniledik ve sizlere sunuyoruz “Küçük Alanlarda Büyük Mutluluklar” sloganıyla tasarlanan Tiny House ürünümüzün geliştirilen tasarımı ile seri üretime devam ettiğimizi paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.Veldo Teknoloji Tiny House İstanbul Tuzla'daki fabrikamızda, konfor ihtiyacınızın minimal alanda maksimum düzeyde karşılanması amacıyla tasarlanıp üretilmektedir. Tiny House ürünümüzle yuvanızın konforunu dilediğiniz her an her yerde yaşayabilirsiniz.
VCamp markası altında birleştirdiğimiz “Mobil Yaşam Alanı” konseptli ürünlerimizi yeniledik ve sizlere sunuyoruz  “Küçük Alanlarda Büyük Mutluluklar” sloganıyla tasarlanan Tiny House ürünümüzün geliştirilen tasarımı ile seri üretime devam ettiğimizi paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Hem VCamp Tiny House hem de VCamp Offroad Çekme Karavan Türkiye’de ve Dünya’da kullanıcısıyla çok yakında buluşuyor! VELDO Teknoloji olarak son aylarda üretim hızımızı ve teknolojimizi yeni makineler ve personellerle yükselterek, Tiny House başta olmak üzere “VCamp” markası altında birleştirdiğimiz “Mobil Yaşam Alanı” konseptli ürünlerimizi hayata geçiriyoruz. İstanbul Tuzla fabrikamızda Eylül ayı itibariyle üretimine geçilmesi öngörülen VCamp ürün grubumuzun ön çalışmalarının başarılı bir şekilde ilerlemesi sonucunda, “Küçük Alanlarda Büyük Mutluluklar” sloganıyla tasarlanan Tiny House ile ilgili seri üretimin başladığını bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Doğanın en hareketli ve çetin koşullarında bile evinizin konforunu yaşatacak olan VİTA Offroad Çekme Karavan ürünümüzde ise seri üretim öncesi çalışmalarımızda sona yaklaşıldı.

Tiny house, yaşam alanlarını küçültmek ve basitleştirmek için bir yol olarak dünya çapında popülerlik kazandı. Tiny house konsept Türkiye'de nispeten yeni olsa da, Türkiye'de tiny house hareketine katılan artan sayıda kişi ve şirket var.Tiny house yapmakta uzmanlaşmış birkaç Türk şirketi bulunmaktadır. Bunlardan biri olan Veldo Teknoloji, özelleştirilebilir tasarımlar sunar ve inşaatlarında sürdürülebilir malzemeler kullanır. V-Camp, çevre dostu ve enerji verimli tasarlanmış tiny house oluşturur. Ek olarak, Türkiye'deki tiny house hareketine adanmış birkaç çevrimiçi topluluk ve sosyal medya grubu bulunmaktadır. Bu topluluklar, tiny house yapmak veya tiny house'da yaşamakla ilgilenenlere kaynaklar, bilgi ve destek sağlar.Genel olarak, tiny house hareketi Türkiye'de henüz erken aşamalarında olmasına rağmen, bu alternatif yaşam çözümüne ilgi artmaktadır.
Tiny house fiyatları kişilerin ihtiyaçlarına ve ürün tercihlerine göre değişmekte olup sınırsız opsiyon olanağı sunulmaktadır. İstanbul  Tuzla tiny house üretimi başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanına ve yurt dışına da hizmet verilmektedir.

 

TAMİR BAKIM KILAVUZU İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

 
TINY HOUSE GENEL ÖZELLİKLERİ
AL-KO 3500 kg Kapasiteli Frenli Torsiyon Aks Seti
840x255cm Üstyapı (Y:280cm)
Galvanizli Çelik Üstyapı Konstrüksiyonu
Cephe, Çatı, Zemin Isı Yalıtımı, 50mm 150 Densiteli Taşyünü Nem Bariyeri Yalıtım Kaplaması
Derzlerde Çatı ve Yan Kaplama
AGT Kendinden Derzli Laminat Parke Döşeme
Marin Kontrplak, Su Bazlı Vernikli
Yanmaz Kablo ile Döşenen Elektrik Tesisatı, Elektrik Anahtarı ve Priz
Dış ve İç Aydınlatma Ekipman Tesisatı
Alüminyum Siyah Mat Doğrama
250 lt Harici Depolama Alanı
Mutfak, Banyo, Yatak Odası ve Yaşam Alanı mobilyaları dahildir

Tiny House | Tanıtım Videosu